| Oana_1744 a întrebat:

Stiti cumva unde as putea gasi cartea "Fantomele lui Goya", scrisa de Jean-Claude Carriere? Am nevoie urgent de ea si nu o gasesc sa o citesc online. Daca m-ar putea ajuta cineva, i-as fi recunoscatoare! Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce poti face mergi la biblioteca si intreaba de ea daca nu ai abonament fa-ti e usor eu am gasit-o si e tare misto mersi pentru sugestie si daca nu gasesti la biblioteca mergi la librarie si cumpara.