| Tanasiri a întrebat:

Stiti daca se cauta limbile asiatice?(ma refer pentru un loc de munca )

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Limbile straine asiatice se cauta, doar daca prinzi contracte de munca in Asia, sau traiesti in Asia si esti de'a lor.

| FaraNumePls a răspuns:

Da, se caută, depinde de locul de munca, dar totuși limbile cele mai cele sunt engleza, franceza și așa ce ai mai vrea tu sa înveți, poate daneza, deci da se caută și limbi asiatice. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce loc de munca, nu toate cauta, uita-te pe internet vezi si tu diverse joburi.

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Eu caut niste limbi de asiatice.