| dora0304 a întrebat:

Stiti pe ce data incep cursurile la scoala sanitara grigore ghica voda iasi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursurile au inceput anul trecut şi vor începe şi în acest an şcolar, odată cu celelalte unităţi de învăţământ preuniversitar, anul şcolar 2010-2011 începe pe data de 13 septembrie 2010. Oana DEZINFORMEAZĂ! şi face greşeli gramaticale, corect este "opţiune" şi nu "obţiune" ( jenant! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As avea si eu o intrebare dora la tine.nu sti cumva se da examen de admitere la postliceala asta? pentru ca am intrat pe site`ul oficial si am vazut ca se da examen...stii ceva de asa ceva? sau se intra pe baza de dosar? merci mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursurile incep luni 13 septembrie 2010

| oana_1897 a răspuns:

Dora eu nu ti-as sugera sa mergi la ghica voda... dar e obtiunea ta. Cursurile incep pe 1 octombrie din cate stiam eu, asa au inceput anul trecut. Ma interesez si daca s-a schimbat iti spun. Bafta