| Yuoia a întrebat:

Stiti si voi persoane care dupa contestatii (la EN si bacalaureat) au primit nota mai mica?
Eu am unul pe strada mea care a picat la bacalaureat dupa contestatie. rolling on the floor Noi il stiam slabut. Dar el a vrut nota mai mare. Asta e cand nu iti cunosti valoarea!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Multi patesc asta.

| AC4S4 a răspuns:

Stiu multe cazuri in care nota a fost mai mica dupa contestatii.
Insa nu stiu personal de vreun caz in care cineva sa fi picat dupa contestatie. Asta pentru ca daca a trecut la limita cineva nu cred ca are curajul sa puna de o contestatie. Totusi, exista cazuri.

| împreunăfacembine a răspuns:

Da, sunt situatii.

| mitzok a răspuns:

Am perieteni, unuia i-a scazut la romana un punct la EN.