| Rubi91 a întrebat:

Stiti si voi vreun site unde poti pune probleme de matematica pentru a fi rezolvate?

7 răspunsuri:
| profudemate a răspuns:

Exista cateva site-uri cu exercitii rezolvate la matematica, dar au foarte putine exercitii rezolvate.
Pentru cei care doresc rezolvarile complete la matematica, din culegere dau manual sa intre pe id profdmate

| profudemate a răspuns:

Rezolvari complete la matematica, pentru toate clasele.
Rezolvarile se gasesc in format Microsoft word 2003
Id profdmate

| schlau a răspuns:

Http://forum.matematic.ro/

http://www.matematic.ro/

mai sunt si altele, dar pe acestea le folosesc.

| schlau a răspuns:

@Andr3yCzz esti destept ca gardu.Chiar exista asemenea site-uri, dar esti tu chior si nu le vezi

| Andr3yCzz a răspuns:

rolling on the floor) inca nu sa inventat un asemenea site...
ar fi bucuria tuturor copiilor, deci te asigor ca nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da matway

| Roberta00 a răspuns:

Eu vreau siteuri pe care gasesc rezolvarile la prblemelaughing;laughing