| Abb a întrebat:

Stiti site. uri unde pot citi carti online, da sa fie traduse in romana.Ma intereseaza niste carti politiste.si nu le gasesc online.
Dau si fundita daca e nevoiehappy

5 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Www.scribd.com :) sa selectezi books si limba romana. Sper sa gasesti cartile dorite :)

| LORY a răspuns:

Http://80. 69. 83. 61/digibook/index.php (username: roadmin; password: digibook)

www.scribd.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frt am incercat si eu intai pe scribd si nu-s in romana, apoi pe digibook si nu imi apare pagina si pe Romania europa nu le poti citi onlinecrying crying