| dudu_4306 a întrebat:

Stiti un site unde pot gasi citate sau aprecieri critice despre autori si operele lor? Imi trebuie pentru ora de limba romana.

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Iti recomand sa-ti cumperi carti facute special pentru asa ceva deaorece internetul nu este o sursa de incredere.inainte si eu luam rezumate si alte chestii de pe net pana la un moment dat cand profesoara mi-a zis ca tot ce scrisesem eu era total gresit.am preferat sa caut carti cu comentarii si rezumate. poti incerca sa cauti carti cu citate si aprecieri. mihai

1 răspuns:
| larapopa a răspuns:

mergi pe google.ro si scrie asa-crtici despre scriitori romani si operele lor. o sa-ti apara multe rezultate, ai sa alegi ce iti trebuie tie
bafta