| MyMy_3116 a întrebat:

Stiti vreun concurs de literatura care va avea loc curand? fundita:*

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum adica, "VA avea loc recent"? Ai vrut sa spui ca A AVUT loc recent, sau ca va avea loc IN CURAND?
*Tu nu prea stie bine romaneste, asa-i?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar te astepti sa primesti raspuns?
Deci, doua persoane iti corecteaza postarea agramata. Recunosti ca au dreptate si editezi intrebarea, dar, tot cele doua persoane se pricopsesc cu "stupid".
Cine-i mai stupid la faza asta?
Nu cu atitudini de genul asta vei capata raspunsuri la intrebari.

| MyMy_3116 explică:

Va multumesc m-au ajutat foarte mult raspunsurile d-voastrastraight facestraight facestraight facestraight face

| MyMy_3116 explică:

Acum ca am corectat se poate sa-mi raspunda cineva la intrebare?

| MyMy_3116 explică:

Recunosc, poate am avut o atitudine gresita cand am dat "stupid " celor doua raspunsuri dar m-a enervat foarte tare sintagma "Tu nu prea stie bine romaneste, asa-i?". Doar pentru ca am facut o greseala asta nu inseamna ca trebuie sa ma jigniti.Eu chiar doream un raspuns la aceasta intrebare si sa vad acea sintagma m-a suparat foarte tare.Ati fi putut sa-mi sesizati greseala la fel cum a facut prima persoana, fata de care imi cer scuze ca am notat-o cu "stupid".

| BlueBaby a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta, dar voiam doar sa te corectez. Recent e pentru trecut...trebuia sa zici,, curand"happy