| Roxanat2001 a întrebat:

Sunt anul intai UAIC, Iasi litere. Am o restanta la germana si nu stiu daca reusesc sa o trec in sesiunea de reexaminare din februarie (acum). Ce se intampla? O mai pot da fara sa-mi afecteze anul universitar?

1 răspuns:
| julliema a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi la secretariat sau pe grupul facultatii. Fiecare facultate are regulile ei, deci s-ar putea sa primesti informatii irelevante. Spre exemplu fa FEAA era ca daca nu treceai in reexaminare trebuia sa refaci materia de la 0 in anul urmator (seminar, curs+ examen), dar nu stiu daca se aplica si la tine. Good luck, invata poate treci reexaminarea.