| Andreeaaaaaaaaa a întrebat:

Sunt ciudata... am o intrebare: Exista fantome, extraterestri, varcolaci, vampiri? Nu cred decat in extraterestri dar vreau sa aflu parerea voastrawinking

58 răspunsuri:
| OctavianBlack a răspuns:

Buna! aici este un site http://www.lovendal.net/wp52/search/Varcolaci/! Uita-te pe el.
1.Vampirismul este o boala care:Ai canini mai lungi, ai pielea foarte palida si esti sensibil la soare si pentru a controla boala asta este nevoie de sange.
2.Varcolaci! O sa auzi multe povesti despre varcolaci doar ca totul s-a intamplat foarte demult cum ar fi inanite de 1700(doar un exemplu).
3. Fantomele sunt produsul imaginatiei noastre inmpreuna cu ambientul din jurul nostru.
4.Extraterestri...nu stiu ce sa zic eu zic ca exista pentru ca nu suntem singurele fiinte inteligente din univers(Flaviucu:N.A.S.A nu ar dezvalui asemenea secrete pentru ca daca ar face chestia asta imagineazati ca ar fi un haos total)Varcolaci si vampiri POATE au existat in trecut.
Vampiri au disparut din cauza la TWILIGHT care o fata vede un vampir, il roaga sa o muste ca sa fie impreuna pe veci si vampirul pleaca si ramane si nemancat, Iar varcolaci au fost ucisi de vampiri infometati:))).

Ultima parte doar glumesc.:)

Sper ca te-am ajutat

| omikasperantza123 a răspuns:

Gandeste-te un pic! Asa cum noi existam pot exista si varcolaci sau vampiri sau fantome sau chiar extraterestrii! Nu am vazut pana acum dar stiu ca exista! Am citit multe articole cum ca multi oameni au recunoscut ca sunt vampiri si varcolaci! Pare ciudat dar poate fi adevarat! Noroc ca stau la sat si acolo se aud multe chestii ciudate! Uite hai sa-ti spun o poveste! La mine in sat exista un om de 35-40 de ani. La luna plina ii creste foarte foarte mult par dar nu l-am vazut pana acum sa se transforme in lup sau macar in caine. Desi urla foarte tare. Intr-o zi i-a disparut unui om copilul in varsta de 4-5 ani. Oamenii din sat crezand ca el a furat copilul, pornesc noaptea dupa el cu furci si felinare (pentru a lumina drumul spre deal unde se spune ca acolo isi schimba infatisarea). Oamwnii se duc si il gasesc acolo! Incep sa arunce in el cu pietrece si bolovani, iar el era atat de infuriat incat ii crescu par ca aproape nu i de mai vedea fata! Oamenii crezand atunci ca e varcolac incerca sa il omoare dar varcolacul omora o parte din ei! Cei care au mai ramas se duse la casa lui si incerca sa sparga usa. Dar in acel timp apare si varcolacul cale le ia furcile oamenilor si le rupa in 2. Oamenii fug la casele lor iar varcolacul se transforma la loc in om. Si de atunci nu la mai vazut nimeni desi il auzea urland de fiecare data cand era luna plina! Asta s-a intamplat in anul 1979 in satul meu care se numeste Borduselu. Sper ca te-am ajutat!winking

| Anastasia83675 a răspuns:

Nu ești ciudata, eșticurioasa.Eu cred si nu cred.Adica acum ceva timp,eram singura,si din bucatarie se auzeau sunete,am crezut ca e un criminal (: dar când am ajuns,in bucătărie,nu era nimic, si când voiam sa plec, numai vad ca o farfurie aproape căzuse de pe chiuveta, si despre vârcolaci, acum 20/21 de ani lângă un sat tot dispăreau copii,oamenii s-au dus sa investigheze si au văzut trupurile copiilor sfasiate, si după toți oamenii au plecat. Extraterestri, poate da poate nu, poate exista, poate si lor le explica,

| Anastasia83675 a răspuns:

Vreau sa spun ca eu sunt da si nu. :-D

| Bulgaru_George_1997 a răspuns:

Fiecare crede ce doreste, dar pana acum nu sau intalnit fantome, varcolaci, acestea sunt doar mituri insa se prea poate sa existe viata pe alte planete, depinde acum, numai Dumnezeu stie.

| TinO a răspuns:

Nu,nu exista nici extraterestri nici varcolaci nici vampiri si nici fantome. Sunt un inventie creata de antichrist pentru a ascunde adevarul.in schimb exista demoni ascunsi care controleaza o buna parte din oamenii guvernului, a lumii multimedia si tot felul de oameni improtanti care nu doresc decat raul acestei planete. sper ca ti-am fost de folos.

| AstroAlex59 a răspuns (pentru TinO):

Atunci Dumnezeu nu distruge orice urma de demon pentru a ne apara de pacat daca tot ne iubeste atat. Poate pentru ca nici el nu exista. Cnsideri ca in Universul asta in continua expansiune suntem doar noi singuri.Dar de ce Dumnezeu nu se arata lumii in aceste perioade pline de rau si antichrist? Pt ca el e la fel ca Vrajitorul din OZ cam toata lumea crede in el si puterea lui dar el nu exista big grin

| TinO a răspuns (pentru AstroAlex59):

Fiecare cu parerea lui. Eu iti spun ce stiu sigur din foarte multe documentare si carti...eu doar mi-am spus parerea, acum tu crezi ce vrei!

| Mihaitzz a răspuns (pentru TinO):

Ce adevar?
"Sunt un inventie creata de antichrist pentru a ascunde adevarul"

| TinO a răspuns (pentru Mihaitzz):

Daca citeai tot iti dadeai seama ce adevat.demoni ascunsi care controleaza o buna parte din oamenii guvernului, a lumii multimedia si tot felul de oameni improtanti care nu doresc decat raul acestei planete.Pentru cine e interesat de asa ceva ii recomand sa caute pe Youtube demascarea industriei muzicale care explica legatura demon-om. Partea I:http://www.youtube.com/watch?v=sqHpAbeKqOo partea a II-a:http://www.youtube.com/watch?v=CgnJdRb-6bU&feature=related. Mai departe va descurtati. sunt 11 parti

| MuStaHAck a răspuns (pentru TinO):

Ma tu iti dai seama cat de mare este universu este cu foarte mult mau mare decat capacitatea noastra de gandire si inmultesel 10000000000000000000 siu exagerez asa ca mai gandeste-te daca este posibil sa fim singuri in acest univers.

| Martin_Fabian_1950 a răspuns:

Doar extraterestri happy

| Krim666 a răspuns:

Și de ce crezi că există extratereștri nu ar exista și alte arătări? Dacă nu le-ai văzut asta nu înseamnă că nu există, trebuie să ai o minte fff deschisă și să investighezi bine și unde trebuie. Nu găsești informații despre așa ceva oriunde, trebuie să știi să cauți?