| 愛日本 a întrebat:

Voi credeti in extraterestri sau fantome? Dar varcolaci sau vampiri? Dar ce ziceti de S T R I G O I?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E absurd sa consideri ca intr-un Univers in expansiune suntem singurele fiinte.Ca sunt inferiori, ca sunt superiori, ca sunt verzi, ca sunt cacanii in dungi, ca sunt intalni sau scunzi e irelevant.Important e ca exista. Ei cu treaba lor noi cu a noastra
Cu fantome nu m-am intalnit pana acum
Cu vampiri nu desi a atentat cineva la glanda mea acum ceva timphee hee
Strigoi exista.In Maramureslaughing
Asa am auzitbatting eyelashes

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred in nimic din ceea ce ai enumerat.

| Nicoleta a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Nu exista asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ,nu cred.