| deyutzyk97 a întrebat:

Exista vampiri, fantome, varcolaci etc?

Răspuns Câştigător
| floaredetrandafir a răspuns:

Sti cum se spune nu se stie niciodata

12 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Pfoi...vampiri. Prea mult twilight...

| Slavic a răspuns:

Exista doar fantome veti zice cei cu acet baiat adica eu ca zic ca exista dar fantomele celor dragi care dacuma nu-s cu noi sunt mereu linga noi mereu ei nu dorm sau maninca ei ne vegheaza ca un inger pazitor!

| i.love.me a răspuns:

Sti vorba aia..."fara foc nu iese fum"happy
eu cred ca exista dar nu ma gandesc la ele, vampiri nu cred dar fantome cine stie. poate e mai bine asa,
sa fie un mister. daca am vedea la orice colt o fantoma sau un varcolac nu ni s'ar mai parea cine stie ce. dar sunt doar legende.ca sa ne speriehappy tu ce crezi?

| AlinutzaRouz a răspuns:

Orice e posibil...

| Mara_4803 a răspuns:

Nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in lucruri de genu, dar eu sunt foarte interesata de chesti din astea si am cautat im foarte multe carti si toate caile de informatii si am gasit undeva ca ar exista o boala cu 60 de cazuri in lume, ex:cresterea dintilor mai ascutiti, par in exces, sensibilitate la lumina si pofta de sange. Sper ca nu e adevarat si cred ca nu e adevarat dar cu toate astea ador fimele cu varcolaci si vampiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu nu prea cred dar sunt curioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca nu exista pentru ca aloo! cine crede e prost dar am vazut oadata o umbra suspicioasa.BAU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... fantome da dar varcolaci si vampiri nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca exista, nu ai vazut filmul documentar twilight?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca sti unde sa cauti de multe ori te gaseste ei pe tine trebuie doar sa crezi.Sunt mai aproape decat crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantome exista! uitati-va vineri la ora 22:00 pe discovery. dar varcolaci si vampiri... cred dar nu stiu. am vazut pe net multe legende.