| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe mate-info, la ce sa dau teza, la biologie, fizica sau chimie?

ce e mai usor?

Răspuns Câştigător
| nosferatu15 a răspuns:

Dai la ce iti place si la ce crezi ca esti mai bun. Te autoevaluezi si in functie de rezultat decizi. Cea mai grea dintre acestea eu cred ca este chimia, si sa nu`mi spui ca nu esti de aceeasi parere. Biologia e frumoasa dar e grea si daca nu iti place sa tocesti, eu spun sa alegi fizica (exercitii logice, aplici cateva formule etc.).
Sa ma anunti la ce ai dat; bafta...

9 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Buna, nu sunt la mate-info, dar am multi prieteni la clasele de real.Cei mai multi aleg biologia, dar eu as alege chimia.
Depinde de fiecare.Succes!

| GrizzlyRO a răspuns:

Clasa? Depinde si ce disciplina te atrage sau care ti se pare mai usoara happy Eu zic sa alegi biologia. Nu sunt chetii grele happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sqk00 a răspuns:

Biologia este usoara. te-ai descurca mai bine cred eu.:**

| TestPetrut a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine si mai usor este la biologie, mie imi place biologia
funda?

| NoName2105 a răspuns:

Eu zic sa dai acum la chimie sau mate ca e mai putina materie semestrul asta si semestrul viitor dai la bio ca e mai usor si e mai multa materie.succes la tezawinking

| JoRdan23 a răspuns:

Biologie...e cel mai usor din astea trei

| Oanaaw a răspuns:

Asta depinde de ce profesor ai si cum intelegi la eirolling on the floor eu sunt tot la mate-info intensiv engleza si am dat la biologie ca am un prof genial dar depinde ce profesori ai tu

| Thebestrbd a răspuns:

Depinde ce iti place tie mai mult si ce crezi ca e mai usor.dar eu zic ca biologia. e mai usoara. asta cred. euwinkingwinking