| Milex3 a întrebat:

Sunt student la facultate in Iași la Ioan Cuza și aș vrea să mă las... însă aș vrea să știu dacă îmi retrag dosarul, mai pot rămâne la cămin?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In general nu poti ramane in camin dupa retragere.
Ca o exceptie ai putea ramane dar numai cu acordul administratorului, mai ales daca sunt locuri libere.

| alexionut1000202 a răspuns:

Nu o sa poti, eu am inghetat anii si mi-a luat cheile laughing
recomand sa lasi dosarul acolo dar iti vezi de treburile tale, 0 interes pentru faculta.
logic ca nu vei promova anul.
daca ai nevoie de acte poti face cerere pentru eliberare 48h si ti le legalizezi la un notar, cca. 40 de lei.