| eusebiu27 a întrebat:

Sunteti de acord cu invatamantul online? Eu nu inteleg nimic din el sincer.

59 răspunsuri:
| thebalkanchronicles a răspuns:

Dacă profesorii ar ști să predea eficient și ar găsi un mod atractiv de ar face-o, dacă copii ar învăța doar materiile de care sunt cu adevărat pasionați, dacă toată lumea ar avea la dispoziție un device de pe care să poată avea acces la învățământul online, dacă părinții și-ar lăsa copii în pace când au ore și nu le-ar considera ore inutile și dacă li s-ar oferi copiilor teme care să cimenteze informațiile predate și s-ar alinia un triplu curcubeu și Marte și Venus, da, ar fi ok învățământul online.
Nici ăsta pe tablă cu cretă nu-i bun la noi, dar altminteri pe Zoom și Meet.
Aceeași Mărie, cu altă pălărie.