| Anonimul151 a întrebat:

Știe cineva în ce perioadă va apărea Broșura de admitere anul acesta?

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

In general in mai aparea. Asadar, fie in mai, fie la inceputul lui iunie (avand in vedere contextul actual), desi cred ca in mai, altfel ar fi mult prea tarziu.

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

8-9 iulie Completarea opțiunilor în fișele de înscriere deci se poate să apară și cu 2 zile inainte!

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Nu prea cred ca va aparea cu 2zile inainte de completarea fiselor de optiuni.Atunci este extrem de tarziu.Asa cum a spus si persoana de mai sus apare ori in mai ori la inceputul lunii iunie, pentru ca daca apare mai tarziu e prea tarziu....In iulie e imposibil sa apara...

| Anonimul151 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Asa stiam si eu doar ca nu eram 100% sigur, pentru ca am crezut ca s-a schimbat ceva si nu am vazut eu...
Mersii pentru raspuns.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

Am spus eu că apare cu 2 zile inainte?

ai scos-o din puțul gândirii?

si pariem că apare in iulie?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

"Asa stiam si eu doar " - imi pare rău să te dezamăgesc dar știai... greșit (ca să nu zic altfel)

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Da ai spus, uitate si o sa vezi.Si nu pariez ca o sa apara in iulie, pentru ca este mult prea tarziu.Brosura de admitere nu a aparut niciodata in luna "iulie". Gandeste putin, ca depunerea dosarelor este in iulie, daca apare si Brosura in iulie nu e prea tarziu?

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Nu,nu stiam gresit.Cum am spus si in raspunsul anterior.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

De fapt știai prost. vezi istorcul aparițiilor... apoi am intrebat: pariu?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

Cine a spus că apare in iulie? iar citești pe dungă?

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Tu ai spus ca intre 8-9 iulie se completeaza fisele de inscriere iar apoi ai mai spus "deci poate sa apara si cu 2 zile inainte ".

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Dar in fine, lasa asa ca oricum nu mai conteaza.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

Deci "POATE SĂ"... e o MARE difernță!