| Anonimul151 a întrebat:

Știe cineva în ce perioadă va apărea Broșura de admitere anul acesta?

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

In general in mai aparea. Asadar, fie in mai, fie la inceputul lui iunie (avand in vedere contextul actual), desi cred ca in mai, altfel ar fi mult prea tarziu.

| Anonimul151 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Asa stiam si eu doar ca nu eram 100% sigur, pentru ca am crezut ca s-a schimbat ceva si nu am vazut eu...
Mersii pentru raspuns.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

"Asa stiam si eu doar " - imi pare rău să te dezamăgesc dar știai... greșit (ca să nu zic altfel)

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Nu,nu stiam gresit.Cum am spus si in raspunsul anterior.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

De fapt știai prost. vezi istorcul aparițiilor... apoi am intrebat: pariu?

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Dar in fine, lasa asa ca oricum nu mai conteaza.

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

8-9 iulie Completarea opțiunilor în fișele de înscriere deci se poate să apară și cu 2 zile inainte!

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Nu prea cred ca va aparea cu 2zile inainte de completarea fiselor de optiuni.Atunci este extrem de tarziu.Asa cum a spus si persoana de mai sus apare ori in mai ori la inceputul lunii iunie, pentru ca daca apare mai tarziu e prea tarziu....In iulie e imposibil sa apara...

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

Am spus eu că apare cu 2 zile inainte?

ai scos-o din puțul gândirii?

si pariem că apare in iulie?

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Da ai spus, uitate si o sa vezi.Si nu pariez ca o sa apara in iulie, pentru ca este mult prea tarziu.Brosura de admitere nu a aparut niciodata in luna "iulie". Gandeste putin, ca depunerea dosarelor este in iulie, daca apare si Brosura in iulie nu e prea tarziu?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

Cine a spus că apare in iulie? iar citești pe dungă?

| Anonimul151 explică (pentru sierra1):

Tu ai spus ca intre 8-9 iulie se completeaza fisele de inscriere iar apoi ai mai spus "deci poate sa apara si cu 2 zile inainte ".

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul151):

Deci "POATE SĂ"... e o MARE difernță!