| anonim_4396 a întrebat:

Tipul acesta e genial. Urmariti si spuneti-va parerea!
http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o

16 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

"but he loves you and he needs money" laughing corect.

| TipulVerde a răspuns:

Unul din marii oameni al divertismentului. Prima oara l-am vazut in "Jay and Silent Bob Strike Back". Cand traia el "by the book". laughing Si chiar daca isi bate joc, daca stai sa te gandesti bine, are dreptate...

| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu... unii oameni au talentul sa-si bata joc de absolut orice...asta e parerea mea...

| mariobros a răspuns:

Cuvantul `genial` e un antonim pentru tipul asta, parearea mea.

| soseta ucigasa a răspuns:

He's good happy... stie ce zice!

| moscraciun_4112 a răspuns:

Politicieni incompetenti, iata acum si dumnezei incompetenti. Dar in lumea asta este vreunul competent? Evident, in afara de mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am zis eu ca pariez... Bullshit! E un semn divin ca nu poti chiar asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi, da pentru el ca eu nu stiu engleza, asa ca genialitatea lui e nulahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poor you...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@oliana - fara constatarea asta eram cu totii terminati. Mi-as dori sa pot fi la fel de sugestiv ca tine, dar, asa limitat cum sunt, o sa-ti transmit doar atat: daca nu poti sa-ti deschizi ochii, incearca macar sa-ti deschizi mintea! Nu poti judeca parerile altora atat vreme cat esti limitat la anumite idei only. Mie nici mila nu-mi mai provoci, ci doar speranta ca vei asculta, vedea, citi, trai si altceva decat SF-uri. Iti doresc succes! Sunt alaturi de tine in aceasta grea incercare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@carmina - daca tu nu esti de acord cu felul in care a transmis un mesaj, nu inseamna ca nu e real mesajul. Mai asculta si altele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@furni - nu paria! Mai discutam despre aceste aspecte peste vreo 2 saptamani. Iata ca se adevereste inca o data!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana sa se incarce pagina... e adevarat, insa am un gust amar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur, ascultindu-va pe voi comentind, imi dau seama de ce intru pe site-ul asta. Pentru ca este romanesc si pot sa-mi dau si eu cu parerea. Pot fi prost sau pot fi geniu, dar asta pentru ca inteleg si ma fac inteles. Dar de vreme ce o dam pe pasareste, poate mai bine ma retrag si ii las pe altii sa fie geniali, in pasareste tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia nu ma mai judeca tu! Daca nu sunt atee ca tine sunt limitata? Ce studii ai tu? Scoala vietii? Cum poti tu sa spui cuiva limitat doar pentru ca acela, crede in Dumnezeu? Credinta o ai sau nu; cum crezi si de ce crezi, e treaba fiecaruia. Nu te mai da tu dumnezeu ca esti doar un om marunt si rau, iti place sa te dai ceea ce nu esti. Traieste in lumea reala normal, nu te amagi pe TPU ca esti cineva. Nu ai dreptul sa-mi judeci raspunsul atata timp cat in intrebare ai cerut parerea userilor. Puncteaza cu stupid ce nu-ti convine and over. Nu intri pe TPU decat sa iti arunci mizeriile despre credinta si sa ii jignesti pe cei care nu gandesc ca si tine. Intreaba-ti prietena, psiholoaga, de ce esti frustrat. Mi-e mila de tine cat esti de incrancenat impotriva credintei. Ce te doare pe tine ca sunt oameni care cred in Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara comentarii... La asa capacitate intelectuala...