| dey11 a întrebat:

Tocmai ce s-au afisat rezultatele repartizarii si nu inteleg ceva. Sub liceul de la care provenim scrie Limba Romana ( 100 ) [ sau alta cifra...am dat un exemplu doar]. Ce inseamna?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Codul respectiv este inscris in dreptul numelui fiecarui candidat sub rubrica "Specializarea la care a fost repartizat". Un exemplu de redactare al codului inscris sub aceasta rubrica :" matematica -informatica, limba romana(255)" sau alt exemplu aflat tot sub aceasta rubrica : "matematica-informatica, limba romana (145).
Acesta este un cod folosit la repartizarea computerizata care nu are nicio relevanta pentru tine! --- ceea ce este relevant pentru tine este sa aflii unde ai fost repartizat, media de admitere, notele obtinute.

| LuisEdward a răspuns:

Imi dai si mie adresa unde le-ai gasit