| quorelation a întrebat:

Trebuie sa dau ceva diferente daca vreau sa ma transfer de la mate-info neintensiv la intensiv?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil, întreabă la secretariat înainte să depui cererea de transfer.
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Da,este la fel ca si atunci cand te transferi de la profesional la liceu!

| MrAnderson a răspuns:

Salut, quorelation,

Cel mai probabil, da. Desi in fond, urmati aceleasi materii, cei de la intensiv au mult mai multe ore de curs la dispozitie, si deci mai multe cunostinte acumulate, decat cei de la neintensiv.
Desi vei da diferentele la exact aceleasi materii pe care le studiezi acum, trebuie sa dovedesti ca esti capabil sa recuperezi materia, si sa tii pasul cu noua ta clasa.

Cu stima,
Neo