| cocolino884 a întrebat:

Unde dau ca sa-mi poata vedea toata lumea pozele pe facebook? Pana acum am avut profil restrictionat si am incercat sa-l setez sa vada toti dar nu merge.Ma puteti ajuta? Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| ѕωєєт a răspuns:

Pentru a face acest lucru trebuie sa te duci la ''Contul meu'' - ''Setari de confidentialitate'' si dupa aceea dai la la ''toata lumea'' sau ''Personalizat''

2 răspunsuri:
| Andrutsa13 a răspuns:

La setari de confidentialitate din sectia "contul meu".

| ѕωєєт a răspuns:

Pentru a face acest lucru trebuie sa te duci la ''Contul meu'', ''Setari de confidentialitae'', iar apoi dai la ''toata lumea'' big grin