| anonim_4396 a întrebat:

Unde e mai bine, la facultate de stat sau particulara?

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cea de stat este inca seriozitate mai ales la fara plata pentru a nu trece la cu plata

auran
| auran a răspuns:

De stat

| unbaiat a răspuns:

Ma intreb daca din cei care ti-au raspuns pana acum a facut cineva vreo facultate de orice fel. Sfatul meu nu alege o facultate dupa acest criteriu, orice facultate acreditata e buna, criteriile de departajare ar trebui sa fie altele...

| Amelia87 a răspuns:

De stat, definitely.

| raluca_2686 a răspuns:

La stat macar esti sigura ca e acreditata si nu apar surprize ca in cazul universitatii "spiru haret" sau "petre andrei"(iasi) sau dimitrie cantemir, facultate despre care am auzit ca a fost desfiintata.

| okei a răspuns:

Facultate fara nici o discutie, platesti mai putini bani si profii sunt mai de treaba ca la particulara! O zi buna! tongue

| okei a răspuns:

De stat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca cele de stat in care inveti cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La stat, dar fara taxa!
Daca mergi pe bani, oriunde ai merge, inseamna ca nu esti de facultate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De stat