| Anna9 a întrebat:

Unde gasesc programa pentru evaluare nationala 2012 limba romana?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programa din 2012 este aceeasi cu cea din anul anterior! Stiu asta din surse sigure, fiindca si eu dau evaluarea anul acesta si m-am interesat.BAFTA:)

http://www.mateinfo.ro/......romana.pdf

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

O gasesti pe edu.ro te plimbi putin pe siteul ala imbrligat dar sigur o gasesti ca si eu am nevoie!

| Ciuverca_Roxy_1997 a răspuns:

Programa nu e aceeasi ca si anul trecut!
Sunt alte obiective, alte date fata de anul trecut...cel mai sigur e sa te uiti la inceputul unei culegeri de testari nationale(indiferent ca e mate sau romana)poti sa gasesti(informatiile programei) si pe net, insa nu sunt asa sigure ca si cele tiparite in culegeri