| soffie a întrebat:

Unde gasesc rezultatele de la evaluarea nationala 2013 din Arges?

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Inca nu s-au afisat pe net, doar in avizierele scolilor.
Rezultatele finale la examenul de Evaluare Naţională 2013 (examenul de Capacitate 2013) se vor afişa la avizierele şcolilor pe 3 iulie, urmând ca listele complete, cu notele şi ierarhia elevilor la nivel naţional, în urma examenului de Evaluare Naţională 2013, să fie publicate pe 4 iulie, pe site-ul Ministerului Educaţiei, dedicat admiterii la liceu: admitere.edu.ro.

| InsaneAciD a răspuns:

Nu cred că s-au afişat încă.
Trebuie să mergi la şcoală să le vezi.happy
Eu aşa am făcut.

| MariaSMV a răspuns:

Pe isj arges la sectiunea examene nationale pe Evaluare nationala si iti va aprea : "Evaluare Nationala - rezultate inainte de contestatii " sper ca te-am ajutat