| TheBestForYou a întrebat:

Unde gasesc rezultatele la Cangurul Matematic 2011 din 13 aprilie? Cat mai repede ca fratele meu ii disperat ca nu gaseste.

Răspuns Câştigător
| m4r1n a răspuns:

Inca nu au aparut rezultatele, poti verifica aici cand se vor afla -> http://www.cangurul.ro/Cangurul%20matematic/index_Cangurul_matematic.php

1 răspuns:
| FreshDreams a răspuns:

Buna! Inca nu au aparut rezultatele de pe 13 aprilie, insa trebuie sa apara in curand.
Cel mai bine ar fi sa urmariti site-ul www.cangurul.ro pentru a vedea rezultatele:).