| IO.oanaa <3 a întrebat:

Unde pot citi Alice in tara minunilor online? :-s Am cautat dar nu gasesc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

O găseşti pe scribd şi la orice bibliotecă.
www.scribd.com/doc/39387429/Alice-in-Tara-Minunilor
Sper să-ţi placă. Xoxo.

6 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/11322330/Aventurile-Lui-Alice-in-Tara-Minunilor
Poftim. :)
Şi eu o citesc, dar în formatul clasic, tipărit în engleză, e foarte frumoasă.

| ReveuseKaari a răspuns:

Eu îţi sugerez să o iei de la bibliotecă. E mult mai ok şi pentru ochii şi pentru spatele tău.

| OrangeWind a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/2920678/Carrol-Lewis-Alice-in-Tara-minunilor. incearca aici.Vez ica intai e poezie apoi incepe povestea.:)