| Kassandra1408 a întrebat:

Unde pot gasi exercitii de gramatica online cu tot cu rezolvari? Pana acum nu am gasit decat un site, ora de gramatica. Foarte bun, dar am terminat cele 30 de test si vreau sa ma pregatesc pentru admitere.
Va multumesc anticipat.
PS: daca aveti astfel de documente prin calculator, dau la schimba ebooks happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care gramatica? a limbii romane? engleze? franceze? eu am ceva pentru engleza dar nu stiu ce vrei si la ce nivel( am documente)
am gasit exercitii pe net pe site-uri de genu scribd, scritube
cand mai dai explicatii o sa revin