| dianna92 a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele de la admiterea la facultatea Sociologie si Asistenta sociala din cadrul Universitatii Bucuresti? Nu ma trimiteti pe site-ul Universitatii Bucuresti ca nu sunt afisate acolo si pe site-ul Facultatii de sociologie nu am gasit. Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Tu ce vrei de fapt, sa vezi cu ce media s-a intrat anul trecut? ca admiterea de anul asta inca nu a avut loc. nu mai exista pe site-uri listele cu cei admisi anii trecuti, cel mai bine dai un telefon la facultate sau daca poti ajunge la ei sa-i intrebi. oricum este doar orientativ asta, situatiile difera de la an la an, ca depinde de numarul de locuri disponibile, de nuamrul de persoane interesate etc, si nu-i obligatoriu sa fie la fel ca anul trecut. mult succes!

| dianna92 explică:

Pentru anul 2011