| ionik09 a întrebat:

Unde pot sa citesc jurnalele vampirilor online? plzz[-o<

FUNDAlove strucklove struck

3 răspunsuri:
| ionik09 explică:

Da si eu dar vreau cartea ca am ajuns pana la 3 si vreau si 4 si nu chiar vreau sa-l cumpar

| ioanaaa65 a răspuns:

Iti recomand scribd.com. Nu este necesar un cont, poti sa le citesti pe toate, sunt pagini mari si este mult mai simplu decat sa le cauti, sa le platesti, plus ca si cele din editia de buzunar costa 30-35-40 de lei, si nu se merita, cand poti sa le citesti super simplu si gratis. Si sunt povestirile originale, fara nici un detaliu in plus.

| Weronyka a răspuns:

Eu privesc the diaries vampire pe filmix.ru,este un site foarte bun!