| Stamate_Sebastian_1993 a întrebat:

Unde s-au afisat rezultatele la olimpiada de romana 2013 faza locala constanta? va rog sa lasati linkul daca gasiti

Răspuns Câştigător
| tequii a răspuns:

Intra pe siteul ministerului inv acolo selectezi orasul si tr sa te gasesti happy

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Intreaba-l/o si tu pe proful/profa ta de romana. El/ea ar trebui sa stie, cel putin ar fi trebuit sa te informeze daca te-ai calificat. Rezultatele nu cred ca-s afisate pe niciunde, ci mai degraba sunt trimise informatiile la profi. Bafta!

| SimonaCristina a răspuns:

Pe usa scolii...

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Nu sunt pe net, dar stiu ca maine e olimpiada...

| Salluty a răspuns:

Du-te la scoala unde ai dat, acolo trebuie sa fie afisate. Pe site apar mai greu.