| GigiDurul a întrebat:

Universitatea de Vest din Timisoara organizeaza sesiunea de admitere din Septembrie doar daca raman locuri libere sau orice ar fi?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles, daca nu ar mai fi locuri libere nu ar mai organiza a doua sesiune de admitere.

| sierra1 a răspuns:

N-ai cum admite pe cineva fără să-i oferi loc - deci spune tu cum e!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Organizeaza doar daca raman locuri libere, iar de obicei raman locuri la taxa si foarte putine sau deloc la buget.