| Nuzicnume a întrebat:

URGENT! Spuneți-mi dacă știți licee din Bucuresti care au clase de seral sau frecventa redusă și mai au locuri disponibile.

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Aceasta este lista cu liceele din Bucureşte cu clase seral şi fără frecvenţă obligatorie :
Grupul Scolar de Aeronautica Henri Coanda' – Tehnic – 28 locuri
– Grupul Scolar Transp. Cai Ferate – Tehnic – 28
Liceul Teoretic Ady Endre' – lb. maghiara – 28
– Grupul Scolar Anghel Saligny' – Tehnic – 28 –
Grupul Scolar -Montaj Mihai Bravu' – Tehnic – 28 –
Grupul Scolar Elie Radu' – Tehnic – 28 –
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu' – Matematica-informatica, Stiinte ale naturii – 56
– Colegiul Tehnic D. Motoc' – Resurse naturale si protectia mediului – 28
– Grupul Scolar Dimitrie Gusti' – Stiinte umane si sociale, Stiinte ale naturii – 84
– Grupul Scolar Gr. Cerchez' – Tehnic – 28
– Colegiul Tehnic Petru Maior' – Resurse naturale si protectia mediului – 28
– Grupul Scolar Doamna Stanca' – Tehnic – 28
Scoala de Arte si Meserii – seral – Grupul Scolar D. Gusti' – Mecanic – 28 –
Grupul Scolar Doamna Stanca' – Mecanic – 28
Clasa a IX-a liceu – fara frecventa – Liceul Bilingv Decebal' – Stiinte umane si sociale – 112
– Liceul Teoretic B. Franklin' – Stiinte ale naturii – 28
– Liceul Teoretic D. Bolintineanu' – Matematica-informatica, Stiinte ale naturii – 56
– Grupul Scolar D. Gusti' – Stiinte umane si sociale, Stiinte ale naturii – 84
– Grupul Scolar Gr. Cherchez' – Tehnic, Matematica-informatica – 56
– Colegiul Tehnic PTTR – Matematica-informatica – 28
– Grupul Scolar Iuliu Maniu' – Matematica-informatica – 56
O zi bună şi sper să te ajute răspunsul meu!