| vasy24 a întrebat:

Va rog cine ma poate ajuta dati add la vasile_angel96@yahoo.com
Imi trebuie cineva care se pricepe foarte bine in excel.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Am eu niște cărți în format electronic, despre softul Excel. Am și cărți tipărite în limba română despre softul Excel.

| MMihai a răspuns:

Soft de calculator ( Open Office) // Descarcă de pe net Open Office și documentația lui,( în română și în engleză, circa 500 MB ) de pe pagini Open Office.org, cauți cu Google. Instalează softul ( circa 160 MB) și învață să lucrezi cu el. Ai nevoie și de softul Adobe Acrobat Reader sau de altul pentru citit cărți în format electronic. Și pe ăla îl iei gratuit de pe Net. Documentația softurilor din grupa Open Office, o găsești pe Internet. Open Office, are un soft similar cu Excel, și poate te descurci mai bine, cu acel soft decât cu Excel.