| blackboss a întrebat:

VA rog dati-mi si mie un rezumat cu cartea Enciclopedia zmeilor de Mircea Cartarescu sau Poveste fara sfarsit de Michael Ende sau Cartea cu Apolodor de Gellu Naum! FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maama, dar multe mai vrei! Dar tu ce faci in acest timp nenea? Vorbesti cu iubitica? Ia pune mana si cauta ca nu-ti strica! Una din ele sigur gasesti! Auzi comedie!

| IulianaSpataru a răspuns:

Eu nu gasesc porcaria aia de poveste cu enciclopedia zmeilor dar daca te-ai duce pe google si scrii rezumate.ro si scrii acolo