| alessia_5939 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.De pe data de 15.07.2011 merg la mare si nu stiu vremea pe o saptamana va rog sa ma ajutati ca anul trecut nu m-am uitat la vreme si a ploat mult. Fundita

Răspuns Câştigător
| Raluu01 a răspuns:

Http://vremea.kappa.ro/

Incearca aici. Eu mereu ma uit aici si rar s-a inselat

2 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Vremea Iulie 2011 la munte
La munte Vremea va fi racoroasa in cursul noptii, seara si dimineata si usor sub normele climatologice ale perioadei. Avand in vedere caracterul ploios al perioadei recomandam drumetilor montani sa fie insotiti intotdeauna de o pelerina de ploaie.

Vremea Iulie 2011 la mare
Din Vremea in iulie 2011 la mare reiese ca Vremea pe litoral nu va fi caniculara, ci chiar foarte placuta. Temperatura apei marii in jur de 24 de grade Celsius.
*CU PLACERE*