| Dennissel a întrebat:

Virgil Madgearu sau Victor Slavescu? ambele pe profil economic argumentati... funda :*

1 răspuns:
| blondaa15 a răspuns:

Buna.incep prin a-ti spune ca sunt clasa a 11a in victor slavescu la profilul turism. unii profi sunt chiar ok...dar unii sunt oribili adica nu intelegi, nu ii intereseaza daca ai avut vreo problema etc.in ceea ce priveste uniforma..mda...oribilastraight face mai ales ca anul acesta s-a schimbat si directoul adjunct(acum este madam vintilescu-profa d sport, dumnezeu stie cum a ajuns directoare adjuncta).in rest este cam puscarie.adica daca vrei sa pleci din timpul programului ori te prefaci k iti este rau si iti iei scutire d la cabinetul scolii ori te milogesti de profesorul de serviciu sa iti dea "bilet de voie".in rest nu este un liceu super fitos, este o cutie de chibriturirolling on the floor sper ca ti-am fost de ajutor