| Alexandru250201 a întrebat:

Voi ati luat bacu din prima si cu ce nota?
PS: sunt a 12-a si vreau sa-mi spuneti niste sfaturi cum as putea sa-l iau mai usor

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cum poți trece bacul?!
Simplu!
Soluția este la îndemână oricui!
Metoda eficienta!
Reușită garantata!

! Învățând!

PS: cu 9, 45 am luat bacul, am trecut Dunărea cu el, am mers la bulgari... a fost perfect!

| crud a răspuns:

Vezi care sunt disciplinele la care dai bac; apreciaza care sunt cele la care esti mai bun si repeta-le astfel incat sa poti obtine macar nota 7. La materia la care stii ca nu ai cum sa recuperezi in timpul ramas, repeta astfel incat sa-ti asiguri nota 5. Fa niste simulari in vacanta care incepe in 20 aprilie.

| DeyCj a răspuns:

Cel mai ușor e să înveți și să fie pregătit. Dacă ești pregătit și fizic și psihic atunci o să treci bacul.

| gogu220 a răspuns:

Eu l-am luat cu uşurelu.
L-am luat prin învăluire că nici nu a simţit. El nici nu ştie că l-am luat, dar e la mine.

| Alexandru250201 explică:

Si cu ce v-a ajutat bacu pana acum, sincer?