| HunkMan a întrebat:

Voi cum ati promova fizica? am un poster/afis de facut pana mainee, daca ma poate ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Eu as pune pe poster 2 imagini:
1. una cu o celula (ex: https://www.google.ro/......ps?/search ) si
2. una cu universul(cu galaxii, cu spatiu), (ex: http://www.pauliuc.net/wp-content/uploads/2012/08/meteoriti-perseide.jpg ), si as scrie pe poster "Toate sunt conduse de legi".

4 răspunsuri:
| Roxanenl a răspuns:

Ora de fizica este asa de buna, căci faci miscare si ramai sanatos! Sa nu lipsiti de la fzica deoarece este foarte buna pentru corpul nostru!

| Ineys a răspuns (pentru Roxanenl):

Hello, aia e EDUCATIE fizica, nu fizica. laughing

| Ineys a răspuns:

Daca te referi la fizica ( aia de are legatura cu matematica ) zi si tu "Einstein a fost fizician si a fost un geniu, invata si tu fizica si vei deveni un geniu". rolling on the floor

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Si baga niste poze cu chestii legate de fizica si alea.