| Changes a întrebat:

Voi mergeţi sâmbătă la şcoală?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, ii las pe ceilalti.

| CuteCurly a răspuns:

Nu mă duc, voi fii în Turci, deci nu pot. big grin

| andrei1237 a răspuns:

Toata Romania merge sambata la scoala. Dupa aia mai avem o sambata in care ne ducem la scoala, dar aceea nu este pentru toata tara, ci, hotaraste Inspectoratul judetului respectiv cand ne ducem.Eu de exemplu ma duc pe 18 mai. Funda?

| iusy98 a răspuns:

Da,da si cealalta sambata

| B0gd4n12 a răspuns:

Da ma duc

| alexs99 a răspuns:

Nu pot, sunt scutit de profa de engleza pentru ca ma duc la un concurs Avand in vedere ca vreo 9-10 nu pot veni probabil nu o sa vina nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mi se pare o prostie.

| Changes explică (pentru MenταLµ):

Fă cunoştiinţă cu o persoană care nu are facebook big grin

| andreeamihele a răspuns:

Buna intrebare.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Orele sunt de 25 de minute iar pauza de 5. Nu sunt atat de mofturos sa stau acasa doar pentru ca vezi Doamne e sambata. "Cum sa mergi SAMBATA la scoala?:O:O" happy

| FuckSchool a răspuns:

Eh, eu una nu ma duc.

| Sashavalentine a răspuns:

Nup. Nu toata Romania se duce, de exemplu Braila nu se duce tongue