| nobody5568hf a întrebat:

Voi primiti gustarea de la ora 10 la scoala? (eu sunt din judetul Sibiu) va rog sa spuneti si din ce judet sunteti ca sa stiu in ce judete se da si in care nu se da.

Răspuns Câştigător
| pinkobsession a răspuns:

Eu sunt din arad. si da primesc corn si laptehappy si cateodata biscuitii:*.

4 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Sunt din Iasi si la clasa mea nu se da corn cu lapte(poate pentru. ca sunt la liceu?), dar din cate am vazut la clasele mai mici se da inca.happy

Răspuns utilizator avertizat
| alexralu34 a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu se da la mine la scoala dar eu invat dupa amiaza deci nu prea stiu dar nu cred ca nici macar de merge nu sunt bani, apropo sunt di judetul vaslui

| aNNmz a răspuns:

Eu primesc corn cu lapte, sau cate odata napolitaca nu lapte happy. fundita :XX PLS big grinDD