| Greeeen a întrebat:

Vreau doar sa stiu cum sta treaba la Academia Fortelor Aeriene "Henri Coanda" din Brasov. Vreau sa stiu daca se intra greu, daca se merita sa dau si daca voi apuca sa zbor cat sunt in academie, Am cautat pe net cat mai multe informatii pe forumuri dar nu prea am gasit. Vreau sa-mi raspunda un student care a terminat de curand Academia sau tocmai a termina, in special.

1 răspuns:
| Eddy2000 a răspuns:

E o academie de nota 10 dar ma tem ca nu vei putea sa zbori inca din academie sau in ultima clasahappyDaca te-a ajutat acest raspun pls da-mi pamblica