| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau admiterea la facultatea de psihologie dar nu stiu ce trebuie sa învat. De unde pot afla? Ce carti trebuie sa citesc? Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Trebuie sa inveti cartea de clasa a Xa, uite link: https://traficdemateriale.files.wordpress.com/......-x-a-1.pdf

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

In anul I se fac materii cu caracter general: Psihologie generala, Logica, Sociologie, etc, apoi se trece pe materii diversificate, aprofundate: Psihoterapie, Psihiatrie, Psihologia educatiei, etc.Bafta!