| Maria_Andreea_1995_PDax a întrebat:

Ar fi minunat daca ati putea sa imi spuneti si mie mai multe depre admiterea la facultatea de psihologie din Timisoara.As vrea sa stiu ce trebuie sa invat mai exact.
Va multumesc pentru intelegere! happy

7 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

In general, facultatea de psihologie e destul de grea. Sunt foarte multe chestii de invatat si trebuie sa aplici unele teste pe elevi, adulti... In timpul anului s-ar putea sa fie un modul pentru a putea preda in scoli. E bine de facut!

| Maria_Andreea_1995_PDax explică (pentru ChiarEu2):

Atunci cand faci un lucru greu devi mai puternic.Imi place foarte mult sa ascult si sa vorbesc cu oamenii, o consider o calitate si sper sa ma ajute pe viitor. Un punct de vedere, sau un sfat din partea altcuiva este binevenit in totdeauna. Iti multumesc! happy