| BlackRaven45 a întrebat:

E careva student la UBB la Psihologie? As dori sa stiu cum e facultatea. E altceva cand imi spune un student decat daca citesc de pe pagina facultatii. Cum e admiterea? Cum sunt profesorii? Stiti cumva de unde pot cumpara manualul din care trebuie sa invat? L-am gasit gratis PDF, dar prefer sa am cartea in fata. E concurenta mare?

Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Nu te lua dupa nimeni, mergi cu incredere.Studiaza admiterea pe site-ul universitatii si subiecte pe internet.

| christine99 a răspuns:

Poti sa cauti pe Facebook studenti de acolo si ii rogi frumos poate o sa-ti dea informatii. Cred ca o carte se gaseste relativ usor in librarii, trebuie sa stii editura.

| danaieladaniela a răspuns:

Buna! aici ai raspunsul la toate intrebarile tale.
https://www.personalitatealfa.com/......-minciuni/