| Gbm_Gabi_1983 a întrebat:

Vreau sa dau proba de aptitudini la limba engleza și nu înteleg ceva. Daca eu dau acea proba la un liceu care are medie de admitere 9, 30 și eu trec acel examen dar daca media de admitere o sa fie 6, 50 poate 7 o sa pot intra la acel liceu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de media de admitere la profilul pe care vrei sa intri. Nu o sa poti intra daca n-ai media de admitere pentru acel profil.

1 răspuns:
| printesagumita12 a răspuns:

Destul de greu. deoarece la un liceu de 9.30 cel mai probabil aplica persoanele cu media de 9.30, cam asa, dar din câte stiu eu se iau persoanele cu cea mai mare medie dintre cele care au aplicat pe profilul respectiv ca sa între in liceu