| Shery a întrebat:

Vreau sa invat japoneza, coreana si chineza. Exista cursuri de limbi est-asiatice si in afara facultatii de litere? M-ar interesa in Pitesti, daca as putea sa gasesc, evident contra-cost.

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| Magic a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista.sad

| Giuly_3112 a răspuns:

Eu am 11 ani si stiu japoneza happy eu am invatat-o singura este cel mai bine nu crezi? fara sa strige cineva la tine [ trebuie sa o faci din placere] eu am invatat prima data alfabetul dupa aia zilele saptamani dupa aia zilele anului orele si tot m-am uitat la filme asiatice si am invat si de acolo stiu fooarte multe happy deci daca vrei cineva sa te invete Japoneza stau in Beiushee hee

| BabyRosse a răspuns:

Pai eu stiu in Iasi si nu costa mult(la palatul copiilor). Dar in Pitesti nu stiu. Dar... poti sa vi in Iasi cand ai vacanta si sa urmezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-nvat eu daca vrei, da' trebuie sa vii in Bucurestihee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cat timp a durat pana sa poti vorbi destul de bine? Eu ma chinui sa invat coreeana si nu mi se pare asa greu dar nu am foarte mult timp asa ca trebuie sa ma limitez la o ora de exercitii pe zi.Nu sunt sigura ca o sa o invat anul acestasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si eu vreau sa invat coreeana si m-am apucat de cateva zile in urma sa invat alfabetul corean singura... pot sa spun ca nu este chiar asa de usor dar daca exersezi o sa fie bine...nu stiu unde sunt cursuri dar o sa ma interesez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint mircea. de o vremea incoace predau chineza si online (via skype). ca sa ma cunosti mai bine, acceseaza http://language-lessons-galore.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa anvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu monenten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru coreeana, viziteaza pagina
www.lectiidecoreeana.blogspot.com

| Kim_Robert_1996 a răspuns:

Buna Ziua, Va asteptam la Annyenog Korea ACADEMY, cursuri de limba si cultura coreeana, info: contact@coreean.ro, 0727 544 307

https://www.facebook.com/....../photo.php

| Kim_Robert_1996 a răspuns:

Pentru cursuri de limba si cultura coreeana te asteptam la ANNYEONG KOREA ACADEMY
Info: contact@coreean.ro, 0727544307

https://www.facebook.com/....../photo.php

| ava a răspuns:

Si cat timp a durat pana sa poti vorbi destul de bine?Eu ma chinui sa invat coreeana si nu mi se pare asa greu dar nu am foarte mult timp asa ca trebuie sa ma limitez la o ora de exercitii pe zi.Nu sunt sigura ca o sa o invat anul acestasad

| ava a răspuns:

Si cat timp a durat pana sa poti vorbi destul de bine? Eu ma chinui sa invat coreeana si nu mi se pare asa greu dar nu am foarte mult timp asa ca trebuie sa ma limitez la o ora de exercitii pe zi.Nu sunt sigura ca o sa o invat anul acesta!