| bibizsuzsi a întrebat:

Vreau sa ma transfer la un profil de mate-info.Mentionez ca acum urmeaza sa trec in clasa a 10-a si am fost pana acum la un profil de arhitectura.Imi puteti da detalii despre transfer, examene, diferente despre materia pentru diferente?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| shadybaby a răspuns:

La inceput trebuie sa iti faci cerere de transfer la liceul la care vrei sa te transferi, apoi sa o dai la semnat la liceul de la care vrei sa te transferi. Iti faci foaia matricola, iti scoti dosarul si cam atat. La mate info cu siguranta trebuie sa dai diferenta la info, daca nu ai facut in rest nu cred ca trebuie sa dai alta diferenta. Intradevar e cam greu... dar depinde ce vrei sa faci mai departe, oricum bafta.

1 răspuns:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai eu am auzit aproape pe toata lumea care e la mate info, ca e foarte greu si d; abia fac fata...si apoi gandeste; te la a 12'a cand o sa ai de dat bacull...
si cred ca o sa; ti fie greu sa recuperezi ce au facut ei intr'a 9'a...mai cere si alte pararei.
sau axeaza'te pe uman.smug
sau stiintele naturiibig hug
puup, bafta>:d