| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Vreau să recapitulez toată materie de matematică M1 pentru BAC. Unde pot găsi programa pentru clasele a IX a- a XII a eventual și ceva exerciții ca să știu ce să recapitulez. Sunt la profil de mate-info.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu-ti pierde timpul cu asta. Daca vrei sa inveti eficient si sa iei nota mare la mate la BAC cauta cat mai multe variante si apuca-te de rezolvat zilnic cate 4-5.

| ancaval a răspuns:

Este carte/culegere de matematică cu exerciții rezolvate. Sunt multe exerciții, și pe subiecte.

| iamprettybored a răspuns:

Https://profesorjitaruionel.com/
nu știu dacă are programa dar ai foarte multe surse de informare, printre care variantele și subiectele de bac rezolvate integral.