| Sstefania a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce carte trebuie sa cumpar pentru admiterea la facultatea de farmacie din TIMISOARA. Ma intereseaza editura si autorii cartii de botanica. Sper sa ma ajute cineva happy Multumesc happy

1 răspuns:
| Omulinvizibil a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrii pe site-ul facultatii sau sa te duci la secretariatul facultatii si sa intrebi acolo. Persoanele de acolo ar trebui sa iti ofere mult mai multe informatii referitoare la examenul de admitere.
Spor la munca.