| shocky2 a întrebat:

Vreau si eu cateva detalii despre medicina veterinara, despre facultatea pe care trebuie sa o urmezi, cati ani, unde, cat de grea este etc!

Cel mai bun raspuns, evident primeste funda.

Răspuns Câştigător
| cosmin333 a răspuns:

Este o facultate care sincer iti spun este mult mai grea decat medicina umana tinand cont de multitudinea de organisme pe care trebuie sa le cunosti. Poate ai auzit ca se intra mai usor decat la medicina umana si asa este insa nu multi ajung cu bine la finalul celor 6 ani de studiu insa daca iubesti animalele nu o sa fie o problema si sper sa optezi pentru aceasta meserie pentru ca iti ofera suficiente satisfactii incat sa tragi tare in cei 6 ani de facultate